poniedziałek, 28 maja 2012

82. Bell Graffi Nails Set nr 24

Witam :) Pamiętacie mój lakierowy tydzień ? Pod postami, które go dotyczyły pisałyście lakiery, jakie chciałybyście zobaczyć. Gosiak13 której prośbę spełniłam już ostatnio (klik) chciała również zobaczyć czerwony lakier z Bell, który był w tej notce. Lakier ten jest bazą z zestawu lakierów, który dostałam na Gwiazdkę, a którego inną wersję pokazywałam tutaj (srebrno-granatowy). Natomiast lakierem nawierzchniowym, czyli pękaczem do tej czerwieni jest złoty lakiery pokazywany tutaj. Konkretnie chodziło o te lakiery :Które razem wyglądają tak :

A na paznokciach wyglądają następująco : Wybaczcie wszelkie niedociągnięcia, ale paznokcie malowałam na szybko i nie miałam czasu na poprawki, a jak najszybciej chciałam Wam te lakiery pokazać. I aż wstyd się przyznać, ale malowałam nimi paznokcie dopiero drugi raz i aż do tej pory nie byłam świadoma ich uroku :)) 

4 komentarze:

 1. ładne połączenie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne połączenie :) masz ciekawy zestaw lakierów (widziałam we wcześniejszych notkach) :) podziwiam i zazdroszczę kolekcji :) z chęcią dodam do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. brokatowe lakiery są świetne :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. podoba mi się czerwień połączona ze złotem. ; )

  OdpowiedzUsuń

Hej :) Miło będzie jeśli zostawisz po sobie jakiś znak. Komentarze będące spamem lub obrażające mnie, nie będą publikowane. See you!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...