środa, 23 maja 2012

79. Słoneczny manicure.

Dzień dobry :) Dzisiaj pierwsza porcja spełniania Waszych próśb, które przedstawiałyście pod moim lakierowym tygodniem. Pierwsza notka dotycząca tej akcji, a mianowicie żółtki, pomarańcze i złotka (tutaj) cieszyła się największym powodzeniem i od niej też zaczniemy. Na pierwszy rzut pójdą dwa lakiery, które chciała zobaczyć gosiak13 z bloga Świat-według-kobiet. Są to : żółty lakier z limitowanej edycji sprzed około 2-3 lat z Sensique oraz numerek 452 z Miss Sporty. Do zrobienia tego skromnego mani użyłam jako bazy odżywki z Joko 'Nigdy więcej przebarwień' a sponsorem błysku na skórkach jest lawendowy olejek do skórek z Avonu. Cała armia prezentuje się tak :Manicure niezbyt wymyślny. Wzięłam dwa lakiery, pociągnęłam pędzelkiem 3 razy i jest! Tak ciepło i słonecznie :)) Paznokcie miały wielką sesję, ale do pokazania nadają się tylko 3 zdjęcia. Mam nadzieję, że uda Wam się dojrzeć piękno i potencjał tych lakierów, które niestety na moich krótkich paznokciach nie prezentują się tak, jakbym chciała.Za wszelkie niedoskonałości przepraszam! Dopiero się uczę :) Mam nadzieję, że cokolwiek tam dojrzycie.
Każdego lakieru nałożyłam 3 warstwy, jednak myślę że Miss Sporty wystarczyłyby nawet 2. Uwielbiam ich lakiery za świetne pędzelki, które są na końcu półokrągłe. Życzę Wam miłego dnia i zapraszam ponownie za kilka dni ;)

Zapraszam też do zakładki 'Kolczykomania' która jest na bieżąco aktualizowana :)

2 komentarze:

  1. oby dwa kolorki ładne, a ich połączenie wygląda bardzo przyjemnie. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. obrzydliwe! jakies poobdzierane! bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

    OdpowiedzUsuń

Hej :) Miło będzie jeśli zostawisz po sobie jakiś znak. Komentarze będące spamem lub obrażające mnie, nie będą publikowane. See you!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...