piątek, 21 czerwca 2013

164. Zapraszam na mojego nowego bloga :)

Hej wszystkim :)) Ci z Was, którzy śledzą mnie na facebooku, mogli przeczytać ostatnio o tym, że zaczynam prowadzić drugiego bloga. Kiedy już z nim ruszyłam, chciałam się z Wami tym podzielić i tutaj.

Tamten blog w całości będzie poświęcony czemuś, co rozpocznie się w moim życiu już za kilka miesięcy mianowicie we wrześniu, a machina organizacyjna już ruszyła :) O czym mowa?


O rocznym wyjeździe jako au-pair do UK. 


Tak, dobrze widzicie. We wrześniu uciekam z tego kraju i mam cichą nadzieję, że uda mi się tam zostać trochę dłużej niż standard przewiduje :)) Jeśli jesteście ciekawe moich przygotować do wyjazdu, tego dlaczego się na to zdecydowałam oraz w przyszłości moich przygód w UK zapraszam Was na :
Mój wyjazd oraz założenie drugiego bloga, wcale nie oznacza, że stąd zniknę :D Wręcz przeciwnie! Będąc tam mam plan zasypywać Was recenzjami brytyjskich zdobyczy :) Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie. 


Więc jeszcze raz, jeśli chcecie poczytać jak posuwają się moje przygotowania do wyjazdu i jak to wszystko wygląda ze strony 'technicznej' zapraszam TU.

Dajcie znać co sądzicie o takim kroku :)) Ja jestem mega podekscytowana, a z drugiej strony zestresowana... Aleeee :

Dream it!
Wish it! 
Do it!
2 komentarze:

  1. Ja chętnie będę podczytywać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Z checią wpadne i zobacze jak sobie radzisz w nowej sytuacji :)

    DUŻE PS :D
    W związku z tym że długo mnie nie było bo aż cały tydzień - nie czytałam żadnych postów w tym twoich. :( Ubolewam nad tym faktem, ale postaram się to wszystko nadrobić. Mam nadzieję, iz mi to wybaczysz. :) Życzę miłej nocki - Cam z beauty--corner.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Hej :) Miło będzie jeśli zostawisz po sobie jakiś znak. Komentarze będące spamem lub obrażające mnie, nie będą publikowane. See you!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...