sobota, 6 lipca 2013

172. Wibo So Matte 04 + Lovely Magic Cracking 12

Witajcie moi drodzy/drogie :) Dzisiaj przedstawię Wam manicure, który gościł u mnie na paznokciach już jakiś czas temu. Konkretnie jakoś w maju, bo teraz na moich paznokciach króluje monotonia. korzystam tylko z lakierów pokazanych w denkowych planach. 

Do zmalowania niżej pokazanych pazurków użyłam :
*Wibo So Matte 04
*Lovely Magic Cracking 12
*Essence Matt Top Coat

Zdjęcie to mogliście już zobaczyć na moim instagramie.

Oba te lakiery, wykorzystałam u siebie po raz pierwszy. Ze stricte matowym lakierami nie miałam do czynienia, natomiast pękacze już u mnie gościły. Wszystkie paznokcie pomalowałam matowym WIBO, a na kciuk i palec serdeczny nałożyłam pękacz, który pokryłam matującym topem Essence. Całość prezentuje się następująco :

Na palcu wskazującym widać małe uszkodzenie, które jest wynikiem mojej niecierpliwości i pośpiechu.

Oba te lakiery, bardzo przypadły mi do gustu. Kolor lakieru WIBO przywodzi mi na myśl groszek, a lakier pękający jest świetnym urozmaiceniem dla każdego koloru. Może nasz też uratować w sytuacji, kiedy czeka nas jakieś wyjście, a nie bardzo mamy czas by zmywać stary lakier. Wtedy nakładamy po prostu pękacza i mamy nowy manicure!
Dajcie znać co sądzicie o lakierach pękających. Macie jakieś w swojej kolekcji?  Ta forma zdobień była modna już jakiś czas temu, ja mam w swojej kolekcji kilka kolorów. Teraz jest szał są piaski i piórka, ale mi pewnie chęć na te nowości przyjdzie dopiero za jakiś czas.Pamiętajcie tez, by zaglądać do lakierowej zakładki. Cały czas czekam na Wasze propozycje, co do tego, który  kolor pokazać Wam następnym razem :))
4 komentarze:

  1. pękający lakier bardzo ładny. :) sama posiadam podobny

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbiam ten lakier wibo so matte, ale do pękaczy nie jestem przekonana;)

    OdpowiedzUsuń
  3. u mnie raczej by nie zagościły takie kolory, nie przepadam za zgniłą zielenią

    OdpowiedzUsuń

Hej :) Miło będzie jeśli zostawisz po sobie jakiś znak. Komentarze będące spamem lub obrażające mnie, nie będą publikowane. See you!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...