poniedziałek, 1 lipca 2013

169. Aktualizacja włosowa - miesiąc czerwiec

Dzień dobry wszystkim :) Przełom miesięcy, to czas kiedy na blogach pojawiają się wszelakie podsumowania. Możemy przeczytać o zakupach (u mnie pojawiły się 2 dni temu TUTAJ), włosowych aktualizacjach i projektach denko. I u mnie nie może tego zabraknąć. Projekt denko pojawi się na dniach, a czas na włosową aktualizację nadszedł właśnie teraz. 


Moje włosy dnia 4.06.2013 prezentowały się tak :


światło naturalne                                    światło sztuczne


A już pod koniec tego miesiąca, czyli 29.06.2013 wyglądają następująco :


Oba zdjęcia były robione z lampą, zdjęcie po lewej stronie jest przy oknie.
(i kompletnie nie wiem, dlaczego przedziałek mi się tak ułożył !?)


Czy widać różnicę? Wydaje mi się, że jest niewielki przyrost i włosy są bardziej puszyste niż ostatnio (wnioskuję to po zdjęciach, wydaje mi się, że tam włosy były trochę obciążone), natomiast błysk moim zdaniem jest zdecydowanie mniejszy.

W pielęgnacji mamy różnicę w szamponie i mgiełce, natomiast odżywka od marca się nie zmieniła! Co ciekawe, mam jej nadal około 1/3 opakowania. Zdenkować się jej nie udało, ale już leci w kąt ustępując miejsca czemuś innemu. Tak więc, przed zrobieniem zdjęć włosy umyte były szamponem Timote with Jericho Rose 2w1 Jedwabista miękkość, następnie nałożyłam odżywkę Timotei with Jericho Rose Moc i blask i spryskałam mgiełką Oriflame HairX Summer Care, która podobno ma je chronić przed promieniami słonecznym. Następnie pozostawiłam do naturalnego wyschnięcia i rozczesałam. W tym miesiącu wspomagałam się tabletkami Skrzyp Optima Forte. Jedyne na co narzekam, to nadmierne wypadanie, ale chyba już znalazłam tego przyczynę.


Zapraszam Was jak zwykle do moich miejsc w sieci : 


I jak większość z Was, dołączyłam też do Bloglovin i 'zaobserwować' możecie mnie TUTAJ.

Dajcie znać, czy Waszym zdaniem wygląd moich włosów się poprawił i co najważniejsze dla mnie czy są one dłuższe :)) Stwierdziłam też, że na moim blogu jest zdecydowanie za mało recenzji i to ich w najbliższym czasie się spodziewajcie. Już napisałam kilka na zapas i ustawiłam automatyczną aktualizację. Mam nadzieję, że miło spędzicie czas czytając je :) Miłego dnia!2 komentarze:

  1. Mi się wydaje że wyglądały zdrowiej na pierwszych zdjęciach ale cóż ja tam mogę wiedzieć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ale błyszczą, nawet w naturalnym świetle :)

    OdpowiedzUsuń

Hej :) Miło będzie jeśli zostawisz po sobie jakiś znak. Komentarze będące spamem lub obrażające mnie, nie będą publikowane. See you!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...