sobota, 19 października 2013

189. Golden Rose 329 + Golden Rose JJ 115

Hej wszystkim :) Dzisiaj wpadam tylko na momencik. Chciałabym Wam pokazać manicure, który zdobił moje dłonie podczas III OSBK, z którego relację możecie zobaczyć TUTAJ. Do pomalowania paznokci w ten sposób, użyłam 2-óch lakierów, które są moimi październikowymi nowościami i pojawią się w zakupach z tego miesiąca. Są to, jak widać już w tytule Golden Rose 329 i Golden Rose Jolly Jewels 115, na którego już dawno się czaiłam. Nie przedłużając, zapraszam do oglądania zdjęć, tego co udało mi się zmalować :


Moim zdaniem nic więcej o tym zdobieniu pisać nie trzeba, wszystko dokładnie widać na zdjęciach. Mi z przyjemnością nosiło się taki manicure i z pewnością jeszcze nie raz się na niego skuszę. Zdecydowanie przyciąga uwagę! :) 


Jeśli chodzi o zmywanie tych lakierów, to turkusik nie robił żadnych problemów, jednak JJ - TRAGEDIA! No ale czego się nie robi, żeby być piękną ;) Czasami trzeba trochę pocierpieć :P


Zapraszam Was już wkrótce, pojawi się notka, z której będziecie mnie mogły poznać trochę bliżej ;) No i oczywiście będą też recenzje oraz część druga mojej toaletki, a pod koniec miesiąca będzie też włosowa aktualizacja!Pozdrawiam i życzę dobrej nocy :) I pamiętajcie, by nie dać się tej okropnej jesieni!4 komentarze:

Hej :) Miło będzie jeśli zostawisz po sobie jakiś znak. Komentarze będące spamem lub obrażające mnie, nie będą publikowane. See you!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...