sobota, 26 lipca 2014

213. Joko 158 + Golden Rose 205 + Essence 67 Make It Golden

Dzień dobry wieczór :) Od 6 tygodni leniuchuję i przygotowuję się do najważniejszej roli w życiu i uwierzycie, że w tym czasie moje paznokcie były pomalowane lakierami tylko 3 razy! Co prawda dzień w dzień, mam na nich odżywkę, ale to przecież nie to samo. Dwa poprzednie razy to nie było to nic niezwykłego, natomiast to, co nosiłam na pazurach do wczoraj, tak mi się podobało, że postanowiłam się z Wami tym podzielić. Te z Was, które śledzą mnie na INSTAGRAMIE już kilka dni temu, mogły zobaczyć odrobinkę mojego manicure. Dziś pokażę go dokładniej.


Do tego 'zdobienia' użyłam : *2 warstwy Eveline, Natychmiast bielsze i piękniejsze paznokcie
*na kciukach i palcach serdecznych Joko Hollywood Collection 158 również 2 warstwy
*pozostałe paznokcie pokryłam Golden Rose with Protein 205 (2 warstwy) i dodatkowo wylądował na nich Essence Colour&Go 67 Make It Golden

Lakiery Golden Rose i Essence, miały już swoje premiery na blogu. Możecie je zobaczyć kolejno TUTAJTUTAJ

Mi bardzo przypadło do gustu, takie nudziakowe, stonowane połączenie. Mam jedynie zastrzeżenia do lakieru z Joko, na którym już w dzień malownia pojawiły się starcia na końcówkach. Wynagradza to jednak rewelacyjny kształt pędzelka. Szeroki i półokrągły - czyli coś, co lubię. Poza tym, nie potrafię wręcz nosić długo jednego koloru, więc trwałość nie jest dla mnie głównym priorytetem przy wyborze lakieru. Noszę jedno zdobienie 3-4 dni i sięgam po coś nowego.
Na dzisiaj to tyle, dajcie znać jak podoba Wam się mój manicure i podsuwajcie pomysły na coś nowego. Na co mam ochotę? Hmmm, może na jakieś pastele? Do następnego moi drodzy! :*


2 komentarze:

  1. Całkiem ładnie się prezentuje ten twój mani :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ładnie, choć latem wolę żywe, neonowe nawet kolory ♡

    OdpowiedzUsuń

Hej :) Miło będzie jeśli zostawisz po sobie jakiś znak. Komentarze będące spamem lub obrażające mnie, nie będą publikowane. See you!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...