wtorek, 16 grudnia 2014

238. AKCJA BLOGERSKA PACZKA - PODARUJ PACZUCHĘ

Dziewczyny wiem, że ostatnio mnie tutaj mniej (chociaż na facebooku i instagramie pojawiam się z większą częstotliwością) ale to wszystko za sprawą mojej córeczki, która z każdym miesiącem zapełnia mi coraz większą ilość czasu :) Poza tym mamy świąteczny - czyli rodzinny czas i każdy chce się tą małą istotką nacieszyć. Szczególnie, że to nasze ostatnie tygodnie w moim rodzinnym domu. No ale nie o tym dzisiaj, ten temat jeszcze rozwinę, a dzisiaj chciałabym Was zaprosić do świetnej blogerskiej akcji, w której sama z przyjemnością wezmę udział! :)) Blogowe Mikołajki przegapiłam, ale za to złapałam inicjatywę zastępczą - możemy powiedzieć, że to paczki około walentynkowe, ale też urodzinowa dla mnie bo obchodzę je 12 lutego. O co chodzi? 


Dowiecie się tego, po kliknięciu TUTAJ - link odniesie Was do posta Dimipedii, gdzie wszystkiego się dowiecie. W skrócie : 
-zgłaszacie się
-wypełniacie ankietę
-dostajecie nicka wylosowanej dla Was blogerki
-na podstawie jej ankiety robicie dla Niej kosmetyczną paczuszkę
-a Wy dostajecie taką, dostosowaną do Waszych odpowiedzi 


Super prawda? Jeśli i Wy chcecie się pobawić, to jescze raz zapraszam TUTAJ. Być może to Tobie ja przygotuje prezent :) 

To tak na szybciutko, ale dzisiaj zapraszam do siebie jeszcze raz - pojawi się post...którego namiastkę mogłyście zobaczyć na facebooku TUTAJ.5 komentarzy:

 1. znowu będą podejrzane paczki, niezadowolone kobitki i... zaginione prezenty, czekam z niecierpliwością:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale też zadowolone blogerki oraz uśmiech na ich twarzach i duużo, duużo radości :)

   Usuń
  2. i na to czekam z jeszcze większą niecierpliwością, obstawiam 3 niezadowolone:)

   Usuń
 2. Również biorę udział w akcji i jestem nieziemsko ciekawa, kto mnie trafił :D A Tobie nieźle się to zgrało, że paczka przy okazji prawie, że na urodziny będzie - zwłaszcza, jeśli osoba, która Cię wylosuje spisze się na medal :)

  OdpowiedzUsuń

Hej :) Miło będzie jeśli zostawisz po sobie jakiś znak. Komentarze będące spamem lub obrażające mnie, nie będą publikowane. See you!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...