niedziela, 9 grudnia 2012

112. Miss Sporty 320 + Bell Graffi Top

Hej :) Czy u Was za oknem, też tak pięknie i biało ? Święta już za 15 dni! Z racji zimowej pogody postanowiłam zmalować sobie mroźne pazurki :) Nie jest to może nic odkrywczego i bardzo twórczego, ale mnie się podoba. Choć manicure miał swoich zwolenników, jak i przeciwników. Do zrobienia go użyłam dwóch lakierów. Pękacz ze świątecznego zestawu, którego pokazywałam już tutaj oraz mojego nowego nabytku z Miss Sporty numerek 320, za którym chodziłam już od dawna, jednak ilość lakierów skutecznie mnie odpędzała od jego zakupu, jednak nadarzyła się okazja kupienia go po niższej cenie z promocji Rossmana no i nie mogłam nie skorzystać :DA co konkretnie zmalowałam ? 


Całe paznokcie pokryłam dwoma warstwami Miss Sporty, a na końcówki nałożyłam srebrny pękacz niczym  mróz :)) Wszystko oczywiście pokryłam warstwą bezbarwnego lakieru. Ot, cała filozofia. Zachęcam też do zaglądania do zakładki lakiery, gdzie wypisane są moje wszystkie lakiery oraz odnośniki do swatchy lub manicure z ich użyciem :) 

Chcę Wam też zakomunikować, że niebawem też ponownie pojawi się rozdanie, ponieważ wylosowane osoby się nie zgłosiły. Nie wykluczam też dodania nowych nagród :)) 

Czekajcie też na notkę z denkiem listopada! Miłego dnia ;)6 komentarzy:

 1. chyba bardziej podobałoby mi się jakbyś całe paznokcie pocignęła tym :)


  Zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ale ci paznokcie urosly:) a zapraszam cie na rozdanie do mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładny kolorek tego miss sporty :)
  Ja mam podobny ,ale w jaśniejszej wersji niebieskiego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie nie podoba mi sie ten srebrny na tym:/ lepiej by było jakbys nałożyła ten kolor gabeczka a wyszły takie nieestetyczne :/

  OdpowiedzUsuń
 5. mi się podoba :) jakby szron zahaczył o Twoje końcówki :)

  OdpowiedzUsuń

Hej :) Miło będzie jeśli zostawisz po sobie jakiś znak. Komentarze będące spamem lub obrażające mnie, nie będą publikowane. See you!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...